Annonsera/Kontakta oss

Spridning & upplaga, cirka

Limhamn-Bunkeflo 26 750
Malmö Väster 23 000
Malmö Söder 29 900
Malmö Öster 21 150
Malmö Centrum 23.200

Total upplaga i Malmö: 124 000

E-post:
Annons    redaktion

 

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/



Kontaktupplysningar
Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se


Säljledare
Anette Persson
010-206 46 78
anette.persson@lokaltidningen.se


Försäljningschef Skåne
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se


Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Morgan Hansson
010-206 46 24
annons.svedala@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Eva-Marie Johnsson
010-206 46 21
eva-marie.johnsson@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Helene Sjöholm
010-206 46 94
helene.sjoholm@lokaltidningen.se


Reporter
Markus Celander
010-206 47 19
markus.celander@lokaltidningen.se


Reporter
Föräldraledig
Anna Fröjd
010-206 47 22
anna.frojd@lokaltidningen.se


Reporter
Per Ingridz
010-206 47 20
per.ingridz@lokaltidningen.se

Reporter
Åse-Marie Nilsson
010-206 46 92
ase-marie.nilsson@lokaltidningen.se


Reporter
Malmö, Ystad
Oskar Elfving Söderström
010-206 47 35
Oskar.E.Soderstrom@lokaltidningen.se


Grafisk formgivare
Maria Ellhult
010-206 47 77
maria.ellhult@lokaltidningen.se


Grafisk formgivare
Sofie Nellhede
010-206 46 77
sofie.nellhede@lokaltidningen.se


Grafisk formgivare
Lisa Olsson Karlsson
010-206 45 93
lisa.o.karlsson@lokaltidningen.se


Grafisk formgivare
Camilla Wixenius
010-206 46 76
camilla.wixenius@lokaltidningen.se


Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Limhamn, Malmö Centrum, Malmö Västra innerstaden/Västra hamnen, Malmö Kirseberg/Husie/Oxie och Malmö Fosie/Hyllie
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Telefon: 010-206 45 20



Prislista
Startsidan just nu